Ce e gloria?... - (Mi a dicsőség?...) - Sandor Petofi
Adăugat de: haver
(Traducere de Csata Ernő)
Ce e gloria?... curcubeu strălucitor,
Raza soarelui frântă în lacrimi.
vezi mai multe poezii de: Sandor Petofi
- Distribuie pe:

-

Împărtăşeşte-ne opinia ta:
Pentru a scrie un comentariu trebuie să fii autentificat. Click aici pentru a te autentifica.