Vezi varianta desktop a site-ului
O să ne mai vedeţi, n-aveţi nici o grijă, nu se termină totul în acest veac, unde fiecăruia îi vine de hac o minune teleghidată de o stea, un scaun sau o schijă.
vezi mai multe poezii de: Eugen Jebeleanu
Pentru a scrie un comentariu trebuie să fii autentificat. Click aici pentru a te autentifica.
© 2026 Poeţii Nostri. Toate Drepturile Rezervate. Toate textele sunt reproduse în scop educaţional pentru informarea utilizatorului.
Despre noi Termeni şi condiţii Politica de confidențialitate